صفحه اصلی درباره ما تماس با ما درخواست همکاری ثبت شکایات قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

استفاده از خدمات سامانه آزمون مداد منوط به پذیرش قوانین و مقررات این سامانه می باشد. لذا لطفا قبل از استفاده از خدمات سامانه آزمون مداد، قوانین و مقررات استفاده از آن را مطالعه نمایید.
- جهت استفاده از خدمات سامانه کاربر باید با استفاده از شماره موبایل تایید شده خود در سامانه ثبت نماید
- کاربر جهت استفاده از خدمات سامانه باید هزینه آن را بپردازد. بنابر شرایط ممکن است اعتبار اولیه رایگان جهت آشنایی کاربر با سامانه در زمان ثبت نام به او اختصاص پیدا نماید که کاربر می تواند با استفاده از آن، از خدمات سامانه استفاده نماید و پس از اتمام این اعتبار اولیه، باید اکانت خود را شارژ نموده و با استفاده از شارژ اضافه شده، از خدمات سامانه استفاده کند
- کاربران سامانه به سه دسته موسسات، مدرسین و محصلین دسته بندی می شوند که کاربر در زمان ثبت نام به توجه به نیاز خود می تواند نوع اکانت را از بین این حالات انتخاب نماید
- هر کاربر در هر مقطع تحصیلی یک بار مجاز به استفاده از یک شماره تلفن همراه به صورت ثبت نام آزاد و یک بار مجاز به استفاده از آن به صورت کاربر ساخته شده توسط یک موسسه می باشد.
- کاربران استفاده کننده از بانک سوال سامانه باید قبل از چاپ و استفاده از امتحانات طراحی شده توسط سامانه ،محتوای آن را به طور دقیق مطالعه نموده و از صحت و کیفیت آن اطمینان حاصل نمایند. سوالات موجود در بانک سوال صرفا پیشنهاد های سامانه بوده و سامانه تعهدی در مورد کیفیت سوالات بر عهده ندارد.
- مسئولیت محتوای امتحانات ویرایش شده و شخصی سازی شده توسط ابزار های سامانه بر عهده کاربر بوده و سامانه آزمون مداد مسئولیتی در قبال محتوای تولیدی توسط کاربر ندارد.
- مسئولیت محتوای ایجاد شده در بانک سوالات شخصی هر کاربر برعهده خود کاربر بوده و سامانه آزمون مداد مسئولیتی در قبال محتوای بانک سوالات شخصی کاربران ندارد.
- کاربر موظف است محدودیت های تعیین شده توسط سامانه برای ساخت امتحان را رعایت نماید.. در صورت رعایت نکردن این محدودیت ها توسط کاربر به هر روش حق پیگرد قانونی برای سامانه آزمون مداد محفوظ می باشد.
- حقوق محتوای منتشر شده در سامانه برای آزمون ساز مداد محفوظ می باشد و در صورت استفاده غیر مجاز از محتوای سامانه و کپی برداری از آن حق پیگرد قانونی برای سامانه آزمون مداد محفوظ می باشد.